Toyota
Haritadan Firma Ara

"Bak görüyor musun aynadan gidiyorum, bizde böyle" dedi, ...

HaberlerSakarya
14.49, 17/03/2014
Karabaş Arçelik - Serdivan
Bu bir tanıtımdır.
Adapazarı İlçesi'nde ters yöne girerek diğer araç sürücülerini tehlikeye düşüren dolmuş şoförünün, dikkatsiz şekilde geri geri gelip otomobile çarpması araç kamerasınca görüntülendi.

Yanındaki yeni şoför adayına güzergahı tanıtan şoförün, "Bak görüyon mu aynadan gidiyorum. Bizde böyle yani" dediği anda otomobile çarpması kameraya yansıyor. Kaza sonrası ellerini kaldıran dolmuş şoförünün "Aynaya bakmazsan böyle olur" dediği duyuluyor.

İlginç kaza, Güneşler Mahallesi Hal Caddesi'nde meydana geldi. Bir başka şoför adayına güzergahı gösteren M.K. isimli dolmuş şoförü, Hal Caddesi'ne ters yönde giriyor. Bir süre ters yönde ilerleyen sürücü, doğru yönde gelen bir otomobil sürücüsüne hakarette bulunuyor.

Kavşakta kendi yoluna giren dolmuş şoförü, bir süre gittikten sonra yanlış girdiğini ifade ederek hızla geri geri gitmeye başlıyor. Geri giden dolmuş, caddenin diğer yanından gelen ve sinyal vererek sola dönüş yapan otomobile hızla çarptı. Kazada yaralanan olmadı.

Kaza anı ile öncesi ve sonrasında yaşananlar dolmuştaki güvenlik kamerasınca görüntülendi. kaydedilen görüntüde, dolmuş şoförünün hızla geri geri giderken yanındaki şoför adayına "Bak görüyon mu aynadan gidiyorum. Bizde böyle yani" dediği anda otomobile çarpması görülüyor. Neye vurduklarını anlamayan dolmuş şoförü ve yanındaki kişi, bir süre şaşkınlık yaşıyor.

 
 
Bu haber 6261 defa incelenmiştir.

Habere Yorum Bırakın
  Bu güne kadar bekledim belki biri yazar diye ama olmadı. Bu habere bir tek bu yorum yakışır bence "Piston aşağı" Kolay gelsin.  
 
Şaban Asrak, 05/04/2014  
 

  fahri müfettişler lütfen dolmuş şöförlerinin hatalarınıda görün özelliklede bayan sürücülere karşı çok saygısızlar  
 
özden, 18/03/2014  
 

  BU SAKARYA DOLMUŞ MİNÜBÜS ŞÖFÖRLERİNİ BEYAZ SHOW DA AĞIRLAMAK LAZIM HÜNERLERİNİ ANLATMALARI İÇİN BOLCA MALZEME ÇIKAR.ADAPAZARININ TANITIMINDA BÜYÜK ROL OYNUYORLAR HAKLARINI YEMEMEK LAZIM.TEBRİKLER ARKADAŞLAR.SİZE DUR DİYEMİYORUZ.DURMAK YOK YOLA DEVAM.  
 
isa öğmen, 18/03/2014  
 

  Dolmus soforu demeyin onlar ne yaparlarsa kendileri haklidirlar hatali hatasiz fark etmez birde su tel.gorusmelerinede direksiyondayken devam etsinler ...  
 
Emine, 17/03/2014  
 

  bizim dolmuş şöförlerimiz dünyanın en iyi şöförleridir tüm kuralları yolları ezbere bilirler yol hakkı hep onlarındır arkadaki araba suçlu niye çünkü dolmuşun arkasında ne işi var ? kornaya basınca da bi anda ışınlanacaklar sanki herkesin yol verecek devlet baba onlara siren vermeli ki herkes yollarından çekilsin  
 
halktan biri, 17/03/2014  
 


Anket
  Sakarya'da düzenlenen kültür-sanat faaliyetlerini yeterli buluyor musunuz?
 
  Oyla
SON GELİŞMELER
 
 
SakaryaRehberim.com
Sakarya'nın Eleman İlanları Sitesi
Türkiye'nin Yurt Arama Servisi
İkinci El Araç Sitesi