Akyazı Belediyesi'nden Ahmet Kemal ilahi konseri

Akyazı Belediyesi 17 Ocak Mevlid Kandili haftasında çok önemli bir isim olan ve söylediği ilahilerle gönüllerde taht kuran Ahmet Kemal’i Akyazılılar ile buluşturacak.

Her yıl birbirinden değerli sanatçıları Akyazılılarla buluşturan Akyazı Belediyesi bu yıl Mevlid Kandili haftası da olması münasebetiyle Kültürel ve Sosyal etkinlikler kapsamında Aziz şehitlerimizin anısına ilahi sanatçısı Ahmet Kemal’i 17 Ocak’ta Akyazı Belediyesi Konferans salonunda Akyazılılarla buluşturacak.

Okuduğu birbirinden güzel ilahilerle dinleyenlerin gönüllerinde taht kuran ilahi sanatçısı Ahmet Kemal’in sahne alacağı Akyazı Belediyesi Konferans salonunda Çanakkale’de, Bedir’de, terör saldırılarında, Mısır’da, Suriye’de Doğu Türkistan’da kısacası dünyanın hemen her yerinde şehit edilen, Aziz şehitlerimiz Kur\'an-ı Kerim tilavetleri ilahiler eşliğinde rahmetle ve minnetle anılacak. Akyazı Belediyesi tarafından Kültürel ve Sosyal etkinlikler kapsamında düzenlenen bu konsere isteyen herkes ücretsiz olarak katılabilecek.

Başkan Yazıcı herkesi bu konsere davet etti

Aziz şehitlerimizin rahmetle anılacağı gece ile ilgili düzenlenen etkinlik hakkında bilgi veren Akyazı Belediye Başkanı Yaşar Yazıcı, “Allah nasip ederse önümüzdeki günlerde (12 Ocak 2014 Pazar) mübarek Mevlid kandilimizi en güzel şekilde ibadetlerimizle dualarımızla geçireceğiz ve bu değerli haftamızda asla unutamayacağımız Çanakkale’de, Kıbrıs’ta, Bedir’ de, terör saldırılarında, Mısır’da, Suriye’de Doğu Türkistan’da kısacası dünyanın hemen her yerinde şehit edilerek hayatını kaybeden şehitlerimiz anısına İlahi sanatçımız Ahmet Kemal’i Akyazılılarla buluşturacağız, aynı gece okunacak Kur-an’ı Kerim tilavetleri ve ilahiler eşliğinde şehitlerimizi rahmetle anacağız. Akyazılılar için hazırladığımız ve manevi duyguların dolu dolu yaşanacağı böylesine güzel bir konser ve ilahi gecesine ücretsiz olarak tüm halkımız davetlidir” dedi.
İlahi Grupları
İlahi gurubu
akyazı sigortacı
9 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]