Amatör spor kulüplerine malzemeleri dağıtıldı

Sakarya Valiliği İl Özel İdaresi tarafından 1’inci Amatör ve Süper Amatör Futbol Takımlarına malzeme dağıtım töreni Erenler Stadında yapıldı.

Malzeme dağıtım törenine Vali Mustafa Büyük, Erenler Kaymakamı Mehmet Mızrak, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı Oktay Yıldırım, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Salih Koşu, Milli Eğitim Müdürü Selim Yavuz Sandıkçı, Amatör Spor Kulüpleri Federasyon Başkanı Hüseyin Kama, Amatör Spor Takım Başkanları ve Hocaları katıldı.

Vali Mustafa Büyük malzeme dağıtım töreninde yaptığı açıklamalarında, “Geçmiş yıllarda olduğu gibi amatör sporlarımıza desteğimizi bu yılda devam ettiriyoruz. İlimizde Spor Lisesi kurulması için çalışmalarımızı tamamladık. Spor Lisesini önümüzdeki yıl inşallah açacağız. İlimizde spor tesisleri olarak çok kalıcı önemli büyük tesisler yapıldı. Yeni stadyum ihalesi yapıldı. Yine ihalesi yapılan atletizm pisti ile ilgili gelişmeler olumlu. İlimizde sporun her alanda yapılması için her zaman destek vereceğiz” diye konuştu.

Vali Mustafa Büyük, Sakarya Valiliği İl Özel İdaresi tarafından 72 takıma spor malzemelerini törene katılan protokol ile birlikte verdi.
Av Bayileri, Balıkçılık, Arıcılık ve Kamp Malzemeleri
Beyaz Eşya, Teknik Servis, Yiyecek İçecek Malzemeleri
Arıcılık Malzemeleri
Bilardo Malzemeleri
Endüstriyel otomasyon malzemeleri satışı
sakarya izolasyon malzemeleri satışı
9 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]