Benzin Zamlarına Çözüm Lpg Sistemleri

Ekonomik kriz ve doların yükselişi nedeni ile son zamanlarda benzine gelen zamlardan bıkan araç sahipleri çözümü araçlarına LPG sistemi taktırmakta buluyor.

Konu hakkında görüşlerine başvurduğumuz İsar Otogaz yetkilileri şunları söyledi: “LPG’nin çevreci ve ekonomik yakıt olması nedeni ile araçlarda yaklaşık olarak % 40 oranında tasarruf sağlamaktadır. Özellikle yeni nesil araçlar için sıralı otogaz sistemleri çok tercih edilmekte ve benzin ile aynı özellikleri taşıyarak çekişten bir düşüş olmadan ekonomik bir sürüş seçeneği sunmaktadır. Sürücüler son model araçlarına ve lüks jeeplerine bile LPG sistemleri taktırmaktalar."

Sıralı sistemleri 2 yıl garanti ile TSE ve MMO standartlarında montaj yaptıklarını belirten İsar Otogaz; “LPG sektöründe 12 yıldır hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini esas alan firmamız özellikle Chevrolet, Proton, Daihatsu, Hyundai, Fiat araçlara garanti bozulmadan montaj imkanı sunmaktadır. İtalyan BRC ve ATİKER markaları ile müşterilerimize TEK karşısındaki iş yerimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. “

İsar Otomotiv'e www.isarotomotiv.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Uydu ve Anten Sistemleri
Güvenlik Sistemleri, Personel Eğitimi, Personel Güvenlik ve Dedektiflik Hizmetleri
Uydu ve Anten Sistemleri
Görüntülü görüşme sistemleri
kilit sistemleri
14 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]