Boyundan Büyük Motosikletle Piste Çıktı, Sosyal Medyada Gündem Oldu

AK Parti Sakarya Milletvekili ve eski motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu, 3 yaşındaki oğlunu 560 cc’lik motosiklete tek başına bindirip, pistte gezmesine izin verdi. Sosyal medyada paylaşılan görüntüler olumlu ve olumsuz onlarca yorum aldı.
AK Parti Sakarya Milletvekili ve eski motosiklet yarışçısı Kenan Sofuoğlu, 3 yaşındaki oğlunu 560 cc’lik motosiklete tek başına bindirip, pistte gezmesine izin verdi.
Yaşıtları oyuncakla oynarken, kendisi için tasarlanan go-kart ve motosikletle pistin tozunu attıran 3 yaşındaki Zayn Sofuoğlu, bu kez kendisinden kat kat büyük motosikletle babasının pistinde dolaştı. O görüntüler, Zayn için açılan sosyal medya hesabında, "560 cc sırada ne var?" yazısıyla paylaşıldı.
Uzun süredir kendi pistinde eğittiği Zayn’i ileride Türkiye’yi temsil eden bir Formula-1 yarışçısı olarak yetiştirmeyi hedefleyen baba Kenan Sofuoğlu, yapılan paylaşımla olumlu ve olumsuz onlarca yorum aldı.
Yürekleri ağza getiren anları görenler kendilerini tutamadı. Kenan Sofuoğlu'a gelen tepkilerin bazıları şöyleydi:
Gereksiz, anlamsız, tehlikeli bir davranış bana göre.
Çok tehlike bir şey yapmışlar.
İnsan buna nasıl cesaret eder.
Akıl işi değil izlerken yüreğim ağzıma geldi"
SOFUOĞLU'NDAN AÇIKLAMA
Yorumlar sonrasında Sofuoğlu, "Kimse bizim çocuğumuzu bizden daha çok sevip, düşünüp, koruyamaz" paylaşımında bulundu.
Yorumlara tepkisiz kalmayan Sofuoğlu görüntüleri paylaşarak, "Kimse bizim çocuğumuzu bizden çok sevip, düşünüp, koruyamaz. Motor nedir? Pist nasıl bir yerdir? Sporcu nasıl yetiştirilir? Bilmeyenler boş konuşmaya devam edebilir. Biz de işimizi yapmaya devam edeceğiz. Tedbir elden, takdir Allah’tan" açıklamasında bulundu.
Büyük Alışveriş Mağazaları
Fabrika ve Büyük Tesisler
Sosyal medya uzmanlık eğitimi
sosyal kitabı
3 ay önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]