O ilçe için alternatif su kaynağı oluşturuluyor!

SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Karapürçek Uludere üzerine inşa ettiğimiz su alma yapısıyla ilçemiz için alternatif içmesuyu kaynağı oluşturuyoruz. Çalışmalarımızı tamamladık. Kısa süre içerisinde projemizi hizmete alacağız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Karapürçek için alternatif içmesuyu kaynakları sağlamak için çalışmaların devam ettiğini açıkladı. Rüstem Keleş, “Birçok mahallemizi temiz ve kesintisiz içmesuyu ile buluştururken aynı zamanda mevcut kaynaklarımızı çeşitlendirmek için de alternatif içmesuyu projeleri hayata geçiriyoruz. Karapürçek Uludere üzerine inşa ettiğimiz su alma yapısıyla ilçemiz için alternatif içmesuyu kaynağı oluşturuyoruz. Çalışmalarımızı tamamladık. Kısa süre içerisinde projemizi hizmete alacağız” şeklinde konuştu.

Bölge için entegre proje


SASKİ Genel Müdürü Rüstem Keleş, “Şehrimizin birçok noktasında vatandaşlarımızın altyapı anlamında sıkıntı yaşamaması adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bildiğiniz üzere hayata geçirdiğimiz yeni projeyle Karapürçek Kanlıçay İçmesuyu Arıtma Tesisi’ni tamamen yeniliyoruz. Bunun yanı sıra arıtma tesisimiz ile entegre olacak Karapürçek Uludere Su Alma yapısında da çalışmalarımızı tamamladık. Uludere üzerine inşa ettiğimiz yapı ile hem bölge için alternatif içmesuyu kaynağı oluşturmuş olacağız hem de özellikle yağışlı havalarda görülen bulanıklığın önüne geçerek arıtma tesisimize daha temiz su ulaştıracağız. İnşallah kısa süre içerisinde gerekli testleri de tamamlayarak projemizi vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Karapürçekli hemşerilerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.
Alternatif ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları | Ozon Terapi
Jeneratör, UPS (Kesintisiz Güç Kaynağı), Kompresör
Doğum için nefes egzerzisleri
büro için madeni mobilya
6 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]