29 Ekim Programı Belli Oldu Cuma Günü Resmi Kurumlar Tatil Mi?

Sakarya Valiliği'nin düzenlediği programa göre, 28 Ekim Cuma günü (yarın) saat 14.00'da Valilik Atatürk Anıtı önünde çelenk sunulacak.
29 Ekim Cumartesi günü ise saat 09.00'da Valilik makamında tebriklerin kabulü gerçekleşecek. Saat 10.00'da Adapazarı Kültür Merkezi (AKM) önünde yapılacak tören kutlamalarının ardından saat 14.00'da Ormanpark'ta kabul töreni düzenlenecek.
Bu yıl Cumhuriyet Bayramı'nın Cumartesi gününe denk gelmesi dolayısıyla resmi tatil yalnızca yarım gün olacak. Bunun nedeni ise 28 Ekim'in de Cumhuriyet Bayramı nedeniyle yarım gün resmi tatil sayılması.
28 Ekim Cuma günü öğleden sonra resmi tatil olduğu için tüm devlet kurum ve kuruluşları yarım gün faaliyette olacak. Bu kapsamda ilköğretim, ortaöğretim, lise ve üniversitelerde de öğleden sonra ders yapılmayacak.
Resmi Gazete'de yer alan bilgilere göre; 1923 yılında Cumhuriyetin ilan edildiği 29 Ekim günü Ulusal Bayramdır. Türkiye'nin içinde ve dışında Devlet adına yalnız bugün tören yapılır. Bayram 28 Ekim günü saat 13.00'ten itibaren başlar ve 29 Ekim günü devam eder.
Turizm, Tatil ve Konaklama (Oteller), Havuzlar
Kuaförler | Epilasyon merkezleri | Saç ekim merkezleri
Saç Ekim Merkezleri
Fabrika aile günü piknikleri
saç ekim fiyatı
3 ay önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]