TOBB-YOİKK Çalışma Grupları'nda Başkan Yardımcıları SATSO'dan oldu

Yatırım Ortamını İyileştirme Koordinasyon Kurulu (YOİKK) çalışmaları kapsamında özel sektör eylem önerilerinin oluşturulması amacıyla, YOİKK bünyesinde bulunan 10 adet Teknik Komiteye, özel sektörün görüşlerini aktarmak üzere oluşturulan TOBB/YOİKK Çalışma Grupları Başkan ve Başkan Yardımcılarını seçti.

TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halim Mete’nin başkanlığında gerçekleştirilen TOBB-YOİKK Çalışma Grupları Toplantılarına Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günay Güneş, Yönetim Kurulu Üyeleri; Burhan Akçam, Ertuğrul Öztürk, Yunus Tever, Emrullah Terzioğlu, Ömer Arslan, Fatma Aygün Kahya, Meclis Üyeleri; Adnan Borazancıoğlu, Ahmet Çubuk ve Osman Nuri Ürküt iştirak etti.

TOBB Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirilen toplantılarda çalışma grupları üyelerine YOİKK platformu hakkında bilgilendirme yapıldı. Her bir grup için bir Başkan ve iki adet Başkan Yardımcısı seçilen toplantıda; SATSO Başkan Yardımcısı Günay Güneş, Dış Ticaret ve Gümrükler Çalışma Grubu Başkan Yardımcılığına, Yönetim Kurulu Üyesi Fatma Aygün Kahya, Yatırım Yeri, Çevre ve İmar İzinleri Çalışma Grubu Başkan Yardımcılığına, Meclis Üyesi Osman Nuri Ürküt, Şirket İşlemleri ve Kurumsal Yönetim Çalışma Grubu Başkan Yardımcılığına seçildi.

Özel sektörün sorunlarını sektörel anlamda tespit etmek ve çözüm noktasında görüşlerini aktarmak üzere kurulan çalışma gruplarında görev alan Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri görev aldıkları alanlara yönelik Sakarya iş dünyasının görüş ve sorunları çerçevesinde gayret edeceklerini dile getirdiler. Ayrıca, YOİKK kapsamındaki tüm çalışma gruplarını içeren konular hakkında üyelerin görüş ve önerilerinin ilgili tüm yönetim kurulu üyelerine iletilebileceğinin de altı çizildi.
İlahi Grupları
Küçük oyun grupları
klemens grupları
8 yıl önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]