WhatsApp'tan Kullanıcılarını Büyük Bir Dertten Kurtaracak Yeni Özellik

Çevrim içi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, mesaj aramayı kolaylaştıracak bir özellik üzerinde çalışıyor. Beta kullanıcılarına açılan yeni özellik, mesajlarda istediğiniz tarihe gidebilmenizi sağlayacak
Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, her geçen gün yeni özellikleriyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam ediyor. Platform, en son anket oluşturmanıza olanak tanıyan bir özelliği kullanıma sunmuştu. Şimdi ise uygulamaya aslında birkaç yıl önce de denenen yeniliğin geleceği ortaya çıktı.
WebTekno'nun WABetaInfo'dan aktardığına göre WhatsApp, sohbetlerde arama yapmayı kolaylaştıracak ‘tarihe göre arama’ özelliğini getirecek. Bu özellik aslında iki yıl önce de platform tarafından denenmiş, ancak kullanıma açılmamıştı.
Mesajlarda istediğiniz tarihe gidebileceksiniz
WABetaInfo’ya göre ’22.19.0.73’ kodlu yeni bir iOS beta güncellemesinde bu özellik görüldü. Beta kullanıcılarının erişebileceği özellik, bir sohbet içerisinde istediğiniz bir tarihe atlamanızı mümkün hâle getirebilecek.
Bu özellik, uygulamada tam tarihini bilmediğiniz mesajları aradığınız zamanlarda oldukça yararlı olacak.
Buna göre özellik, sohbetlerde mesaj ararken klavyenin sağ üst kısmına denk gelen yerde çıkan takvim simgesiyle kullanılabilecek. Kullanıcılar bu simgeye tıkladığında istedikleri tarihi seçerek aradıkları güne ulaşabilecek.
WhatsApp’ın bu yeni özelliği ne zaman geniş çapta kullanıma sunacağı ise şu anlık bilinmiyor
Büyük Alışveriş Mağazaları
Fabrika ve Büyük Tesisler
Yeni nesil kalorifer kazanları
araç yeni kayıt
1 ay önce
title
Yorumlar
[İlk yorum yapan siz olun]