Toç Koltuk

Toç Koltuk

Mobilya Döşeme, Koltuk - Kanepe İmalatı

Addresses
Addresses 1
İstiklal Mah. 400. Sk. No: 7 Serdivan Sakarya Türkiye
Phones
Phones 1
Web siteleri
Rank
300
Membership status
Özel üye

Toç Koltuk

Sakarya Serdivan'da hizmetinizde bulunan Toç Koltuk, modern ve sağlam mobilyalar üreterek kullanımınıza sunmaktadır. Koltuk imalatı yapan firmamız ayrıca sandalye ve çekyat üretimi de yapmaktadır.

Hizmetlerimiz;

» Koltuk İmalatı
» Sandalye İmalatı
» Çekyat İmalatı
» Mobilya Üretimi
» Koltuk Döşeme
» Koltuk Kaplama

Ahşap Mobilya Bakımı Hakkında Bilmedikleriniz

Hiçbir şey, kaliteli bir ağaç mobilya gibi ofisinize ya da evinize, sıcak ve kalite havası getirmez. Toz almanın ipuçları: Toz alırken her zaman yumuşak bez kullanın. Toz, doğru alınmadığı zaman mobilyanın yüzeyini çizecektir. Hiçbir zaman kuru bezle toz almayınız, aksi takdirde toz mobilyanın yüzeyinde mikroskobik çizikler bırakacaktır.

Mobilyanın yüzeyine eşit bir biçimde sprey sıkınız, ama çok fazla sprey sıkmamaya çalışınız. Mobilyanın yüzeyini dairesel hareketlerle yumuşak ve temiz bir bez ile siliniz.

Sonra, güzel bir parıltı için kuru bir bez ile mobilyanızı kurulayın. Ağaç vitrinler için önce bezin üstüne sprey sıkın, sonra toz alın.

Hiçbir zaman, mobilya bakımı için sabun ve su kullanmayın. Su, mobilya cilasını bozar, ağacın içine sinip yapısını bozar, mobilyanın hasarlanmasına yol açar.

Ahşap mobilyanın düşmanları: Güneş ışığındaki ultraviyole ışınlar ağaç cilasını bozabilir. Mobilyalarınızı, direk güneş ışığından kaçınacak şekilde düzenleyin.

Sıvı döküntüler, hemen temizlenmedikleri takdirde mobilyaları bozabilir. İçecek bardakların altında bardak altlığı, vazoların altına küçük tabak koyun.

Sıcaklık, cilanın üstünde beyaz leke bırakacak şekilde kimyasal değişikliklere yol açabilir. Sıcak tabak ve kapların altına koruyucu pedler koyun.

Yüksek nem seviyesi ağacın şişmesine yol açar. Alçak nem seviyesi de ağacın nem kaybetmesine ve küçülmesine yol açar. Olağanüstü değişiklikler yamulmalara, çatlamalara ve kırılmalara neden olabilir.

Nem seviyesini olabildiğince sabit tutmaya özen gösteriniz.